Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

oimipaikka siirtyy Viherlaaksoon! Uusi osoite: Kavallinpelto 10, 2.kerros.

Syksyn aikataulu on alustavasti valmis! Pieniä muutoksia on tullossa. 

 


AIKATAULU SYKSY 2018

 
MA TI                                          
KE                                    
TO                                      PE                                      LA                                     SU

9:30-10:30
Lempeä jooga
kaikenikäisille
Anja, alk. 13.8.

 

9:45-10:30
Taaperojumppa
Anja, alk. 5.9.

9:15-10:15
Hormonijooga alkeiskurssi
Anja, alk. 30.8.

     

10:45-11:30
Äiti-vauva-jooga
Anja, alk. 3.9.

 

10:45-11:30
Äiti-vauva-jooga
Anja, alk. 5.9.

10:30-11:30
Lempeä jooga
kaikenikäisille
alkeiskurssi

Anja, alk. 16.8.

 

11:00-12:15
Pilates 75 min
venyttely&rentoutus
Katri, alk. 8.9.

 
 

16:00-17:00
Sali varattu    

 

 

16.00-17.00 Dance Mix 7-12-v.

17.00-17.45 Lastentanssi 4-6v.
KM Dance tanssikoulu

17:00-17:45
Perhe-/Lastenjooga
(noin 7-12v)

 

 

 

17:30-18:30
Kuntonyrkkeily
perheet/nuoret
Emma, alk. 28.8.

 

18:00-19:00
KKI Kuntokurssi kehonhuolto&kävely
Anja (9.-30.8.)

18:00-19:00
Pilates 
Katri, alk. 7.9.

Mirkan Shiatsu venyttely
& hieronta

 

 

18:00-19:00
KKI Kuntokurssi

Jooga Alkeet
Anja, alk. 13.8.

18:45-19:45
Kuntonyrkkeily
+15v/aikuiset,
Emma, alk. 28.8.

17:45-18:45
Lempeä naisten- jooga & äitiysjooga
Emilia, alk. 22.8.

18:00-19:00
Hormonijooga
alkeiskurssi, alk. 6.9.
Anja

Shiatsu & intialainen päähieronta

 

17:45-18:45
Jooga (lempeä)
alkeiskurssi
Emilia, alk. 2.9.

19:15-20:15
Äijäjooga
Anja, alk. 6.8.

20:00-21:00
Pilates
Katri, alk. 21.8.

19-20
Pilates
Katri, alk. 22.8.
Alkeet 8.8. klo 18-20

19:15-20:15
Hathajooga 
Anja, alk. 9.8.

   

19:00-20:00
Rentouttava Yinjooga/syvävenyttely
Emilia, alk. 26.8.

   

 

       

Happy VIIKKOTUNTI: Ei ennakkoilmoittautumista. Tarkista tunnin alkamisajankohta klikkaamalla kurssinlinkki auki.

Happy KURSSI: Ilmoittautuminen etukäteen. Tarkista kurssin alkamisajankohta ja hinta klikkaamalla kurssinlinkki auki. Moneille kursseille pääse myös vielä mukaan, vaikka kurssi olisikin jo alkanut. Lisätietoja ja ilmoittautuminen: happyliikunta@gmail.com tai 0400 854 939

KURSSI/TAPAHTUMA/HOITO: Ulkopuolinen järjestäjä/ohjaaja. Ilmoittautuminen suoraan hänelle klikkaamalla kurssinlinkki auki.

Huom: Salin ovet avataan 15 min. ennen tunnin alkua. Aikataulun muutokset ovat mahdollisia. Lisätietoja ja kysymksiä: happyliikunta@gmail.com tai tekstiviesti/soito Anjalle puh. 0400 854939.

Lämpimästi tervetuloa! Kokeilutunnille (10e) pääse aina mukaan ;)